Dünya

ABD’li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladı

ABD'li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladı

Çin’de ortaya meydana çıkan ve şipşak dünyaya yayılan ölümcül koronavirüsten (Kovid-19) bir ünlü isim daha etkilendi.

“OĞLUM VE BENİM TESTİM POZİTİF ÇIKTI”

ABD’li ünlü şarkıcı Pink sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İki hafta önce 3 yaşındaki oğlum Jameson ve ben Kovid-19 belirtileri gösteriyorduk. Şanslıydık ama hekimimiz doğru deneme yaptırdık. Sonucum pozitif çıktı. Ailem halihazırda evde kalıyordu ve bunu doktorumuzun talimatını izleyen son iki hafta boyunca sürdürdük” ifadelerini kullandı.

TEDAVİDEN DAHA SONRA SONUÇLARI NEGATİF GELDİ

Ünlü şarkıcı Pink, birkaç gün önce kendilerine baştan test yapıldığını ve bu defa deneme sonuçlarının negatif çıktığını açıklama etti.

ABD'li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladı

1 MİLYON DOLAR BAĞIŞ YAPACAĞINI AÇIKLADI

İnsanları virüsü hafife almamaları konusunda da uyaran Pink, “Bu rahatsızlık önemli ve reel. İnsanlar hastalığın genç ve yaşlı, dinç ve sağlığa zararlı, varlıklı ve fakirleri etkilediğini bilmelidir” ifadelerini kullandı.

Pink, bu süreçte çaba bildiren afiyet çalışanlarını destek olmak nedeniyle Temple Üniversitesi Hastanesi Acil Yardım Fonu’na 500 bin Dolar ve Los Angeles Kriz Fonuna da 500 bin Dolar bağış yapacağını duyurdu.

ABD'li ünlü şarkıcı Pink, kendisinin ve oğlunun koronavirüse yakalanıp yendiğini açıkladıSıradaki Haber :  Fransa’da ibadethaneler yeniden açılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu