Biyografi

Bilal Hancı

Bilal Hancı Biyografisi

Sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran sosyal ağ fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih YasinKafalar” olarak tanınmışlardır.

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamladı.

Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanışan Bilal Hancı, sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalını açarak çok sevilen fenomenler aralarında yer almışlardır.

11 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı “Çocuktan Al Haberi” adlı Tv programının 89. Bölümünde; Kafalar grubundan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin yarıştı.

Laf ve müziğini 2018 yılında müzisyen Abdurrahim Akça veya tanıdık adıyla Eypio’nun Kafalar Karmakarışık filmi için yaptığı “Kaşık” şarkısının video klibi’nde sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynadılar.

2018 yılında 3 sosyal ağ fenomeni Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin‘in başrollerinde yer aldığı Kafalar Karmakarışık adlı sinema filminde oynadılar. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Âlem Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun ressam oyuncuları ve Yıldız Tilbe ve Funda Arar, Enes Batur da rol almıştır.

5 Aralık 2018 tarihinde Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin‘in oluşturduğu Kafalar grubu Eser Yenenler Show’a davetli oldu.

Albümleri :
2017 – Ağlama Beni Belli Başlı (single)

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2018 – Kafalar Karmakarışık (Bilal) (Sinema Filmi)
2018 – Enes Batur Hayal mi Hakiki mi? (Bilal) (Sinema Filmi)

Sıradaki Haber :  Bülent Arınç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu