Rüya Tabirleri

Rüyada Abide Görmek

Rüyada abide görmek; şark cihetine, sefere, uzun sürecek bir yolculuğa, geçmişiyle övünmeye, kazanca ve devletle yapılacak işe işarettir. Kişinin rüyasında tarihi anıt görmesi, uzun sürecek bir yolculuk ve seyahatte ya da resmi bir işinin istediği şekilde neticeleneceğine yorumlanır.

Aynı zamanda abide şanslı bir çocuğu olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen anıt tarihi bir eser ise başarılı ve daimi işler yapacağına muhabere eder. Rüyada anıt seyahat, iltifat, kazanç ve yolculuk demektir.

Rüyada abide görülmesi, yolculuk ve kişinin geçmişiyle övünmeyle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında anıtın üzerine çıktığını görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında anıt olan yerleri ziyaret ettiğini görmesi; mutlu bir hayata kavuşacağına sinyâl eder.

Rüyada Anıt Görmek

Rüyada Anıt, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride adı unutulmayacak bir birey olarak memleketinde isim yapar ve meşhur biri olur. Bir diğer rivayete kadar de: Rüyada bir şehrin ünlü bir abidesini bakmak, uzun, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delildir.

Bu rüyayı görebilen aynı zamanda uzun zamandır beklediği bir işinin arzusuna göre netileneceği biçiminde yorumlanır. Bu rüya uğurlu bir çocuğun olacağına da işarettir.

Rüyada daha önce hiç görmediği, hiç bilmediği bir abide bakmak uzun bir yolculuğa, seyahate dikkat çekici eder. Rüyanızda kayda değer önceden bilinen abideleri bakmak ise fazla parlak meslek teklifleriyle karşılaşacağınıza ve galibiyet üzerine başarı göstereceğiniz anlamına kazanç.

Bilinen bir abideyi görmek geçmişiyle öğünmeye, daha önce görmediği abideyi bakmak seyahate, abidenin onarıldığını görmek batıl şeylerin rağbet bulmasına, abidenin mevcut halinin tahribata uğraması meydana gelecek değişikliklere yorumlanır.

Abide uğurlu rüyalardandır, iyiye yorulur, kısmettir. Abidenin karşısında durmak kısmetli bir sürece girmeye ifade edilir. Abideye görmek fazla manâlı birinden gelecek yardıma işarettir. Rüyasında tarihi bir anıt görebilen, uzun sürecek bir seyahate çıkmasına yorumlanır.

Sıradaki Haber :  Rüyada Gamze Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu