Rüya Tabirleri

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı bakmak kendisinin dışarıya oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir kavga veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir.

Rüyada cadi bakmak, hayalle yorumlanir. Rüyanizda bir cadi ile arkadaslik ettiginizi görmeniz, hayal kurarak bazi olmayacak seyleri yapmayi düsündügünüze isarettir. Bir cadinin sizi süpürgesi üzerine alip, havalarda gezdirdigini görmeniz, ha-vadan bir para kazanacaginizi kötüye işaret eder. Bir rivayete tarafından; rüyada cadi görmek kiskançlik ve fitne ile sözcük grubu olunur. Rüyasinda bir cadi ile konustugunu bakmak, esiyle tartışma edecegine; cadinin kendisine bir tilsim verdigini bakmak, bir kiz çocugu olacagina; cadinin birdenbire ortadan kayboldugunu görmek, sikinti ve dertlerinden kurtulacagina kötüye işaret eder.

Rüyada cadı bakmak kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir.

Rüyada cadı görmek kendisinin dıştan oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir kavga veya kavgaya karışacağınız anlamına da kazanç.

Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, nahoş rivayet, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada cadi görmek, hayalle yorumlanir. Rüyanizda bir cadi ile arkadaslik ettiginizi görmeniz, hayal kurarak bazi olmayacak seyleri yapmayi düsündügünüze isarettir. Bir cadinin sizi süpürgesi üzerine alip, havalarda gezdirdigini görmeniz, ha vadan bir para kazanacaginizi kötüye işaret eder. Bir rivayete tarafından; rüyada cadi görmek kiskançlik ve fitne ile deyiş olunur. Rüyasinda bir cadi ile konustugunu görmek, esiyle tartışma edecegine; cadinin kendisine bir tilsim verdigini bakmak, bir kiz çocugu olacagina; cadinin pat diye ortadan kayboldugunu bakmak, sikinti ve dertlerinden kurtulacagina delalet eder.

Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.

Sıradaki Haber :  Rüyada Çakmak Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu