Rüya Tabirleri

Rüyada Casus Görmek

Rüyada kişisel olarak casus olmak asıl maksadı gizlemeye, kötülüğü belirgin olan işleri uğurlu işlere seçim etmeye, Başka bir devlet hesabına çalışan casus bakmak, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye delalet eder.

Rüyada ajan görmek iyiye yorulmaz. Casus almak katlanma göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın diğer işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla rastlamak huzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur. Casusa sır söylemek arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.

Rüyada ajan bakmak iyiye yorulmaz. Casus almak sabır göstermediğinizden işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir. Bir casusla yüz yüze gelmek huzura kavuşmak için insanlardan uzaktan olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkmaya yorulur. Casusa sır anlatmak arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.

Rüyada görülen casus kişinin sevdiği bir insan tarafından aldatılacağına işarettir.

Rüyada bir hükümet hesabina ya da bir sirkete ca susluk ettigini bakmak, yakinda fazla karisik bir ise katilacagina; bir casus sebekesine yakalandigini bakmak, islerine muhalif olacak bir takim kisilerin onun pesinde olduklarina isarettir. Rüyada bir memleket hesabina casusluk eden bir kimse ile karsilastiginizi bakmak, bulundugunuz iste, tüccar iseniz ticaretinizde, konut kadini iseniz eviniz ya da mahallenizde, ögrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduguna isarettir. Bir casusla dostluk kurdugunuzu bakmak, rakiplerinizden kurtulmak için çare düsündügünüze, sizin bir memleket hesabina casusluk yaptiginizi görmek, sizi çekemeyen insanlardan firar etmek için, meslek veya yer degistirdiginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada casusluk etmek, anlasilmamasi için muglak ve müphem laf söylemeye yahut serli isleri hayirii islere tercih etmeye isarettir.

Rüyada bana kalırsa ajan edinmek başlıca maksadı gizlemeye, kötülüğü bariz olan işleri hayırlı işlere seçim etmeye, Diğer bir devlet hesabına çalışan ajan bakmak, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye kötüye işaret eder

Sıradaki Haber :  Rüyada pabuç giymek; Pabuç giydiğini görmek nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu