Rüya Tabirleri

Rüyada Oba Görmek

Kendini büyük bir çadırın içinde görmek devlet ve saltanata; iş ve arzusunun büyüklüğüne, Obası olduğunu yahut onun aşağıda olduğunu bakmak büyük bir nimetle nimetlenmeye, şehid kabirlerini ziyaret etmeye, şehid olarak dünyadan göçmeye; Tanınmayan oba, bbeyaz ve yeşil renkte ise, ibadet ederek yüksek dereceler elde etmeye, Beyt i Makdis i ( Mescid i Aksa yı) ziyaret etmeye delalet eder. (Keza Bakınız; Çadır, Otağ.)

Rüyanızda bir ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde resmileşmiş bir oba görürseniz, bu ebedi bir sevince ulaşacağınızı ve kendinizi fazla mutlu hissedeceğinizi gösterir.

Rüyada bir ırmak kıyısında ve yeşillikler içerisinde resmileşmiş bir oba bakmak büyük bir mutluluğa ereceğinize yorumlanır.

Rüyanizda bir oba görmeniz ebedi bir sevince kötüye işaret eder. Yesillikler içinde kurulan bir obayi görmek mutluluk ve mutluluga isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimsenin bir yerde kurulmus oba gönnesi, sevince, müjdeye ve ferahliga isarettir.

Rüyada bir irmak kiyisinda ve yesillikler icerisinde kurulmus bir oba bakmak büyük bir mutluluga ereceginize yorumlanir.

Sıradaki Haber :  Rüyada Abdesthane Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu