Rüya Tabirleri

Rüyada Raf Görmek

Güvenilir kimseye, yardımcı zevceye, yararlı meslek ortağına; Rafa eşya yerleştirdiğini bakmak bilgin ve zeki bir çocuğundan yahut şerefli ve sırlarını muhafaza eden namuslu bir kadından rızıklanmaya; Rafçı, genişliğe ve bol rızka delalet eder.

Rüyada raf bakmak , hayatınzın sürükleyici bir çizgi üzerinde ilerleyeceğini ve mutlu günler geçireceğinizi gösterir.

Rüyada raf bakmak, yaşamınızın düzgün bir şekilde devam edeceğine ve çok güzel günler geçireceğinize yorumlanır. Boş raflar, fena şansın ve üzüntünün haberidir. Rafların doymuş olması ise muradınıza ereceğinizi haber verir.

Abes raflar, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir. Dolu raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Uğurlu şans, ün ve onurdur. Kişinin hayatına yeni bir düzen vereceğine işarettir.

Rüyada raf bakmak, sirlari saklayan bir kimse olarak yorumlanir. Rüyasinda bir rafa kitap veya her hangi bir esya ya da biblo gibi seyler yerlestirdigini görebilen kimsenin fazla veri edinecek bir oglu dünyaya kazanç. Bir baska rivayete göre, ömrünün ardına kadar ona sadik kalacak ve tüm sirlarini saklayacak olan bir kadinla evlenir. Kirmani ye kadar; rüyada raf görmek, sadik bir is ortagina delalet eder. Rüyasinda raf bakmak on sekilde ifade olunur: Es, baskanlik, ferahlik, hayat, yoldan gelmek, dogum, hac, rütbe, kiymet Bu rüyada görülecek iyi ya da fena her sey bu on koşul üzerine kiyaslanarak anlatım tarzı olunur. Rüyasinda rafin üstüne çikip oturdugunu gören, büyük bir ise geçer. Ve ahali içinde itibar kazanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen raf, sir saklayan ve ayiplan gizleyen kimseye, yardim seven bir hanima isarettir. Bir kimse rüyada kendi yaninda raf oldugunu ve ona esya yerlestirdigini görse, o kimsenin, muhtelif ilimleri bilen bilgin ve akıllı bir çocugu olur, yahut serefli, sir saklayan namuslu bir kadin île evlenir. Ara Sıra de raf belirli bir kimseye yahut sahibine faydali olacak is ortagma isarettir. Rüyada raf yapan mobilyaciya görmek, genislige ve bol rizka isarettir.

Anlamsız raflar, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Batmış raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamındadır.

Sıradaki Haber :  Rüyada Kabare Görmek

Anlamsız raflar, şanssızlığın ve mutsuzluğun işaretidir. Doymuş raflar ise, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu