Teknoloji

Teknoloji firmaları online mağazasında hizmete devam ediyor

Teknoloji firmaları online mağazasında hizmete devam ediyor

Uzak eğitim ve çalışmanın gerekliliğinin arttığı günümüzde, kullanıcıların teknolojik donanım ihtiyaçları da gün geçtikçe ağırlık kazanıyor. Üretkenlik, eğitim, motivasyon ve başarı teknolojik verimliliğe yan olarak da artıyor.Türkiye’de şahsi bilgisayar oluşturabilen(konfigüratör) tek büyük üretici olan Casper, uzaktan eğitim ve çalışma ihtiyacı duyan kullanıcıların, iş ve eğitim süreçlerinin aksamaması için lojistik ve imal süreçlerine tam kapasite devam ediyor.

Casper Imal Direktörü Ersin Özel, “Pek fazla şirket ve birey korona virüsü kaynaklı olarak evden çalışma ihtiyacı hissediyor. Bu süreçte istemiş oldukları konfigürasyonu bu zorlu günlerde onlara sağlıyoruz. Casper olarak, üretim tesisimizde korona virüsüne karşı aldığımız önlemler ardından, meydana gelen ihtiyaca yanıt verecek şekilde düzenlemeler gerçekleştirdik. Casper kullanıcılarına 7/24 takviye temin etmek bizim için fazla kayda değer. Yüzlerce farklı modelde bilgisayar, telefon, tablet, monitör gibi ürün gruplarına en iyi ve en çabuk servisi veren Türkiye’nin en iddialı teknik servis ağına sahibiz. Buna devam edebilmemiz bizim için çok önemli” dedi.

Servis hizmeti aralıksız devam ediyor

Casper; 8 şehirdeki 9 servis noktasında ve her mahsul grubu için geçerli olan “1 Saatte Servis”, evden ya da işyerinden bedava kargo ile mahsul teslimatı yapılan “Jet Servis”, motor kurye ile teslimat yapılan “Turbo Servis”, tekrar 8 şehirde hizmet veren “Excalibur Yerinde Servis”, servislerdeki cihazların son durumunun SMS ile öğrenildiği “Cihazım Nerede” uygulamaları ile aralıksız hizmet vermeye devam ediyor. Keza “Casper Sohbet” uygulaması ile cihazlarla ilgili merak edilen bütün bilgilerin alınabildiği 7/24 chatimkanı sunuluyor.

Casper Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet Beliktay, “Olağanüstü günler geçiriyoruz. Bugünlerde tüketicilerin, ihtiyaçlarına varmak sürecindeki yönelimleri daha fazla dijitalleşmiş durumda. Korona virüsü kaynaklı olarak öyle çok birey tüketim alışkanlarını AVM’lerden online alışveriş sitelerine kaydırmak zorunda kaldı. Bu süreçte internet sitemizden ve öteki pazaryerlerinde tüketicilerimizin ihtiyacı olan ürünleri sağlıyoruz. Sanal mağazamız üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar, başlıca kişiselleştirilmiş(konfigüre edilmiş) ürünler almayı seçim ediyorlar. Son dönemde internet sitesi trafiğimizin koskocoman bir kısmı, içten konfigürasyonu arayan ve içten parçaları bir araya getirmek isteyen tüketicilerden oluşuyor” diye belirtti.

Sıradaki Haber :  Yerli silah "Mete"de teslimat sayısı 200 bini geçti

Teknolojik donanım ve kurumsal çözümlerin öneminin arttığı günümüzde, uzaktan egzersiz sistemine ahenkli ürünleriyle dijitalleşen Capser, kullanıcılarının bütün teknolojik ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak ve verimli koşulları karşılamak için çalışmalarına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu