Kültür Sanat

Turkcell Platinum imtiyazlı gecelere John Malkovich ile başlıyor

Turkcell Platinum imtiyazlı gecelere John Malkovich ile başlıyor

Turkcell Platinum Night Flight İstanbul konserleri, John Malkovich’in The Music Critic Show isimli gösterisiyle başlıyor. Bu yıl dördüncü defa Turkcell Platinum asıl sponsorluğunda gerçekleşecek konserler serisi YoYo-Ma’dan Berlin Senfoni Oda Orkestrası’na, Karsu’dan besteci ve piyanist Joachim Horsley’ye dek dünyaca meşhur orkestra ve müzisyenlerin performanslarına ev sahipliği yapacak. Imtiyazlı gecelerin kapanışı ise Tuluğ Tırpan yönetimindeki An Epic Symphony, Hayko Cepkin ve Mercan Dede ile gerçekleşecek.

The Music Critic Show’u görmek için son talih
Dünyaca meşhur ikonik sinema yıldızı John Malkovich’in 10 yıldır büyük ilgi gören The Music Critic Show isimli şovu, son temsilini İstanbul’da gerçekleştirecek. Malkovich performans boyunca canlı orkestra eşliğinde fazla sevdiği Mozart, Beethoven, Brahms, Chopin, Debussy, Kanchelli, Prokofiev, Schumann ve Igudesman gibi herzamanki müzik sanatçılarının şarkılarıyla teatral yeteneklerini sergileyecek. Malkovich’in, sahnelendiği her ülkede seyirciden büyük beğeni bölge gösterisi son defa İstanbullu hayranlarıyla Lütfi Kırdar Anadolu Oditoryumu’nda olacak.

Grammy’li Yo-Yo Ma, Turkcell Platinum ile İstanbul’da
Turkcell Platinum Night Flight İstanbul konserler serisi dahilinde Grammy ödüllü müzisyen Yo-Yo Ma 4 Nisan’da sahne alacak. Şef Jürgen Bruns yönetiminde Berlin Senfoni Oda Orkestrası 4 Eylül’de, son dönemin en özel seslerinden Karsu özel quartet ekibiyle 12 Eylül’de, ABD’li piyanist Reuel 3 Ekim’de, 50’den pozitif film ve televizyon projesi için esere imza atan piyanist ve besteci Joachim Horsley 16 Ekim’de İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

Sekiz konserlik Night Flight İstanbul serisi 29 Ekim’de Tuluğ Tırpan yönetimindeki 120 karakter kadrosuyla An Epic Symphony, Hayko Cepkin ve Mercan Dede konseriyle mükemmel bir kapanış gerçekleştirecek.
Geçtiğimiz sene toplam yedi konserde 7 bin 700 kişinin katılımıyla sona eren Turkcell Platinum Night Flight İstanbul konserleri, bu yıl da müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Sıradaki Haber :  Dune Filmine İlk Bakış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu