Gündem

Ünlü sanatçı Kıraç Fenerbahçe’nin 100. Yıl Marşı karşılığında aldığı bedeli açıkladı

Müzik dünyasının zinde sesi Kıraç, Tuzla Belediyesi göre ikincisi gerçekleştirilen “e-Talks Tuzla” programına konuk oldu. Tebessümlü hatıralarla hoş bir sohbetin içinde geçen programda, Kıraç, Fenerbahçe için bestelediği 100. Sene marşı için “bir şey istedim ve istediğimi aldım” dedi.

Meşhur konuklarla eğlenceli bir programa konut sahipliği yapan Tuzla Belediyesi, sanat ve televizyon dünyasının sevilen isimlerini Tuzlalılarla buluşturmaya devam ediyor. E-Talks Tuzla serisinin pazar akşamı yapılan ikinci programında konuk, dillerden düşmeyen eserlerin laf yazarı, bestecisi ve yorumcusu Kıraç oldu.

Canlı yayına Kıraç öncesinde bağlanan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Kıraç’ı severek dinliyoruz. Hani ‘üç beş kişi kalmış türkü diyenler’ türküsünde olduğu gibi, Kıraç da çok ender seslerden birisi. Bilhassa bir Erzurumlu olarak Erzurum Çarşı Pazar yorumunu fazla severek dinliyorum. Ben Tuzla halkı namına ve şahsım namına size ve Kıraç’a teşekkür ediyorum. İyi sohbetler diliyorum.

Tuzlalılara ve bütün vatandaşlarımıza, hoş bir şekilde kalın, mutlu kalın lakin evde kalın lütfen diyorum” dedi.

Fenerbahçe’nin 100.yıl marşını yapan Kıraç, karşılığında aldığı bedeli başta e-Talks Tuzla canlı yayınında açıkladı

Arkadaş Canlısı konuşmaların ve güzel sohbetin müzikle renklendiği programda, Kıraç açıklamalarıyla izleyenlerin bilmediği konuları da izleyicileriyle paylaştı. Fenerbahçe’nin 100. Yıl Marşı için aldığı bedeli sevenleriyle paylaşan Kıraç, “Aziz Şimşek ‘Fenerbahçe marşını senin yapmanı istiyorum. Marş için ne yapmamız lazım’ dediğinde, biz Fenerbahçe’den bir şey isteyemeyiz, dedim. Para ve güya olmaz. Fakat bir maçı Ziko’nun yanında izlemek istediğimi söyledim ve izledim” dedi.

Kıraç, “Marşı yazarken, fazla güzel bir marş olsun lakin karşı tarafı da üzmesin, futbolun güzel bir şey olduğunu ortaya çıkarsın istedim.” diyerek marş için 6 ay uğraştığını dile getirdi.

Sıradaki Haber :  Alanya'da yetişen tropik meyveler fiyatlarıyla dudak uçuklatıyor

Kıraç’ın yayına dahil olmasıyla eğlenceli dakikaların yaşandığı programda eski anıları hatırlatan Ceyhun Yılmaz, Kıraç’ın “Kutlama Arkadaş” şarkısını söylemesiyle duygulandı. Rahmetli Cem Karaca ile Kıraç’ın hatıralarının da konuşulduğu programda, Ceyhun Yılmaz yazdığı “Cem Karaca” isimli şiirini okurken, Kıraç da gitarıyla kendisine eşlik etti.

Evlerinden COVID 19 uğraş sürecine yardım veren vatandaşların yoğun ilgisi ve beğenisini kazanan program, sevilen isimlerin hoş sohbetleri, sürpriz konu ve konuklarıyla önümüzdeki günlerde de sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu