Gündem

Asitli saldırganı affetmişti! Berfin Özek’ten yeni açıklama

Berfin Özek, avukatı ile yaptığı yazışmaları da sosyal ağ hesabından paylaştı. Saldırgan sevgilisi için “O orada dört duvar arasındayken benim içim rahat değil” diyen Özek, “Sayfalarca mektup yazdık birbirimize. Ben hakkımı helal ettim ona. Onu seviyorum, o da beni fazla seviyor” yazdı.

Özek, avukatı paylaştığı avukatı Ay Işığı Sert ile olan yazışmalarında da şunları söylediği ortaya çıktı:
“Ben bu durum olmadan önce, yastığımın kılıfında büyü gibi bir şey görmüştüm. İkimizin baş harfleri ve Arapça yazılar yazıyordu. Bunu gördüğüm halde kimseye söylemedim. İlk kez sana söylüyorum. Ne olduysa onu görünce oldu. Abla ben çok seviyorum o da beni çok seviyor. Lütfen destek et bize. Kalbim dayanmıyor yemin ederim. Hiçbir fotoğrafımızı silmedim, bana aldığı hediyeleri, yazdığı yazıları… 

Bütün fotoğraflarımız ve videolarımız duruyor. Ozan nasıl bir insan anlatayım; her ne olduysa yastığımdaki Arapça yazıları gördükten daha sonra oldu. İnan bana beni fazla seven biri, bir insan. Beraber güldüğüm, beraber ağladım birey, fazla özledik biz birbirimizi. Sana bunları yazmayı en başından isterdim. Fakat inan yiğitlik edemedim. Yalnızca bunları sana söyleyebilirim lütfen beni anlayışla karşıla. Destek et abla bana, inan dayanamıyorum. Kalbim dayanmıyor bundan böyle. Fotoğraf yolladım birçok defa, o da bana yolladı. 

Mektuplarını ağlaya ağlaya okuyorum. Kimi süre da yüzümde gülümseme ile. Hayallerimiz var bizim, inan bana her gün o gelecek diye bekliyorum. Canım fazla yanıyor, uyku uyuyamaz oldum. Her gece aniden sana yazmak geldi içimden ama ne diyeceğini bilemedim. Abla ne kadar özlediğimi bilsen, gecelerce hıçkıra hıçkıra ağladığımı.. Beni anlamanı istiyorum ve sana yalvarıyorum. Şu lahza şu satırları gözyaşı içinde yazıyorum. Kalbim dayanmıyor abla, yemin ederim ara sıra öyle bir sıkışıyor ki nefes almakta zorlanıyorum. 

Sıradaki Haber :  44 yaşında üniversite hayalini gerçekleştirdi

Derdimi anlatacak kimsem yok. Abla çok seviyorum çok öyle bir özledim fakat rahat uyku uyuyamıyorum. gidip gelen uyuyup, uyanıyorum. Lütfen yardım et bize. Her mektup göndermeye 20 sayfa yolluyor ben de aynı şekilde. Ne yapalım abla, sen söyle. Zaten yasa çıkacak ben şikayetimi geri çekeyim, kalbim öyle bir daralıyor ki anlatamam sana. “

Ahmet Seher

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu