Rüya Tabirleri

Rüyada Zarf Görmek

Zarf bakmak maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yoksa eşya konulan sandığı kötüye işaret eder. ( Hem Bakınız; Mektup.)

Rüyada kağıt zarf bakmak , manâlı bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kağıt hazırlamak fayda ve öncülük anlamına gelir.

Rüyada kağıt zarf görmek, kuytu bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kağıt kurmak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir.

Kapalı zarf haberdir. Pak bir zarfa kağıt düzenlemek ise paradır. Keza zarfın rengine göre de yorum yapılır.

Rüyada mektup zarfi görmek, Manâlı birisinin sizden saklandigina kötüye işaret eder. Kapali bir zarf sirra; açik zarf bakmak ise bazi sirlarin açiklanacagina; üzeri yazili zarf görmek ise, sizi kiskanan kimselerin bulunduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada zarf görmek, maksada ulasmaya, bazen de esya konulan sandiga ve ilme isarettir.

Rüyada mektup zarfı bakmak; sırlarınızın yakınlarınız kadar açığa çıkarılacağına, mektubu zarfa koyduğunuzu bakmak; manâlı sevindirici haberler alacağınıza, bir zarftan mektup çıkartarak okuduğunuzu bakmak; uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine işarettir.

Arananlar:
https://www ensonhabermerkezi com/etiket/ruyada-zarf-gormek-mehmet-emin-kirgil/https://www ensonhabermerkezi com/ruyada-zarf-gormek/
Sıradaki Haber :  Rüyada Bağlamak Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu