Gündem
Bakan Koca’dan hemşire Dilek Akçabelen paylaşımı
![Bakan Koca’dan hemşire Dilek Akçabelen paylaşımı](/wp-content/uploads/2020/07/bakan-koca-dan-hemsire-dilek-akcabelen-paylasimi.jpg)
Bakan Koca, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videolu mesajda, “Dilek Akçabelen: Dilek Hemşire. 1990, İstanbul doğumlu. Sağlık Hizmetleri MYO mezunuydu. M. Akif Ersoy Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi’nde çalıştı. COVID-19 sebebiyle uzun süre yoğun bakımda kaldı. Yeni doğan bebeğini kucağına alma şansı olmadı. Mücadelesi için minnettarız” ifadelerini kullandı.
Mehmet Kalay