Rüya Tabirleri

Rüyada Randevuevi Görmek

Rüyada randevu evi görmek zina ile aynıdır. Rüyada hayasızlık olan zina ettiğini bakmak, hainliğe ve betbahtlığa delalettir. Zina eden kişinin hırsız gibi gizlendiğinden, hırsızlık ile ifade edilir. Zina, bir takım kere de hayırdır. Güzel ve genç bir kadınla zina ettiğini görebilen kimse, malını muhafaza edilecek bir yere koyar. Yüksek mertebede birinin rüyada zina ettiğini ve kendisine de had cezası vurulduğunu görmesi, mertebesinin kuvvetine işarettir.

Rüyada randevu evinde edinmek sorunlar çıkacağına sinyâl eder. Randevu evinin üzerine yağmur yağması kötü bir işe bulaşmadan kurtulacağına göze çarpan eder. Randevu evindeki kişinin kendi eşinin olduğunu görmesi eşinden gizlice yapılan işlerin zamanla ortaya çıkacağına ve büyük sorunlar yaşayacağını gösterir.

Rüyada bir bayan kadar randevu evine getirildiğini görmek kötü işlere bulacağına ve fazla günah alacağına işarettir. Randevu evine annesiyle girmek hac vaktinin geldiğine, dünyevi işlerden azıcık uzaklaşması gerektiğinin gösterir.

Randevu evinde olup da hiçbir şey yapmaması Allah katında yükseleceğine işaret eder. Rüyada bulunduğu yerdeki tüm kadınların çirkin olması eşiyle arasına girmeye çalışan fitne fesat, insanların sözünü dinlemek yerine eşine inanması gerektiğine dalalet eder.

Sıradaki Haber :  Rüyada Palyaço Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu