Gündem

Umursamazlık pahalıya patladı

Edinilen bilgiye göre, geceyi bir dostlarının evinde geçirdiklerini iddia eden Gökhan T. ve kuzenleri olduğunu belirttiği 2 genç sabah saatlerinde 77 plakalı üzerinde muhtelif çıkartmaların olduğu arabayla dışarıya çıktı. İzmir doğrultusundan Acemler kavşağına doğru ilerleyen arabayı fark eden polis ekipleri 77 plakalı arabayı Acemler Metro İstasyonu önündeki hakimiyet noktasında durdurdu. Rastgele bir izni olmadığı halde maskesiz olarak dışarıya çıkan sürücü Gökhan T.’ye maske takmadığı için 3 bin 150 ve caddeye çıkma kısıtlamasına uymadığı içinde 3 bin 150 olmak üzere toplam 6 bin 300 lira para cezası kesildi. İlk kere ceza yediğini belirten sürücü ne kadar ceza gıdasını dinlediğinde ise şok oldu.

Gökhan T’nin kuzenleri olduğunu idda ettiği 2 şahsın üzerlerinden kimlik çıkmayınca onlar da polis ekipleri tarafından nezaretine alınarak karakola götürüldü.

Öte yandan Bursa’nın en hareketli noktalarından birisi olan İzmir yolu üzerindeki Acemler Kavşağı’ndaki teftişler de drone ile havadan görüntülendi.

Süleyman Aydın

Sıradaki Haber :  Trabzon’da Korona virüs sürecinde 155’e gelen istekler 'yok artık' dedirtti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu