Rüya Tabirleri

Rüyada Cam Kırmak Görmek

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve alıngan yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası elde etmek ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder. ( Hem Bakkınız; Pencere, Şişe.)

Rüyada kırık bir sırça bakmak küçük sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir.

Rüyada kırık bir cam görmek kayda değer olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında fazla önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Sırça parçasından görmek, büyük hayal kırıklığına ve meslek yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Cam satış yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla tedirgin günler yaşamaya işarettir. Kırık cam eşlerden birinin ölümüne; sırça temizlemek keza aile ayrıca de meslek yaşamının düzene girmesi demektir.

Bir sırça parçasından bakmak, büyük hayal kırıklıklarına işarettir. Cam ya da bir ayna canını yakmak uğursuzluğun habercisidir.

Temiz ve berrak ise yakında olacak olan huzurlu günleri sinyâl eder. Renklerine kadar de yorumlanır.

Rüyada cam görmek aydinliga isarettir. Rüyasinda bir pencere önünde oldugunu ve camdan disari baktigini bakmak bir yolculuga ya da bir yazliga gitmek istedigine ; pencerede camin olmadigini veya kirik oldugunu görmek, mahkemede bir davasi ol duguna ve bu davanin aleyhine sonuçlanacagina; kirik bir camin parçalarini yerden topladigini bakmak, halka fayda bir is için onlara yardim edecegine isarettir. Cam ayni zamanda, asli olmayan seylere de yorumlanir. Rüyanizda pencerenize sırça taktiginizi bakmak, asli olmayan bir haber alarak sasiracaginiza delalet eder. Pencerenizin cami kirilarak parçalarinin etrafa dagildigini bakmak, isittiginiz bir yalan sözün daha sonra asli olmadigini ve olayin dedikodudan ibaret oldugunu ögreneceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen camin azi ve çogu, geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin, rüyada cam bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine basit gelmesine isarettir. Rüyada cam gören kimsenin gizli ve kapali bir seyi varsa bu sey ortaya çikar. Lakin, yesil, kirmizi, san ve sedeften ve bunlara aynı seylerden yapilmis camlar, mülk, evlad ve hanimdan olan süphelere, riya ve nifaka isarettir.

Cam parçasından görmek, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

Sıradaki Haber :  Rüyada Zaturre Görmek

Cam parçasından görmek, büyük düş kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu