Burç Yorumları

Tarot Falına Göre 2 Mayıs Cumartesi Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?


Günlük tarot falına bakmak ve neler olacak hemen bilmek ister misin? Günlük olarak hazırladığımız tarot falı ile beraber falsız kalmayacaksın :

Bakalım 2 Mayıs senin için nasıl geçecek? 

Merak ediyorsan, tarot falına başlayalım!

Kaynak: https://www.astrology.com/tarot/daily.ht…

Dikkatlice odaklan ve yalnızca bir tane kart seç…

Seçtiğin Kart; “İmparatoriçe”

s-ee552bc1b10d42dc58326f8e0f35f7fdadda4a
Bugün, bir dostunun işiyle alakalı büyümelerde senin de dayanağın değecek. Tabi bu vaziyet hem senin hem de onun için pozitif neticeler doğuracak. Dostunun çekinerek istediği destek neticesinde gerçeğinde senin ne kadar hayırsever birisi olduğunu kavrayacak. Bununla beraber uğraştığın bu iş sayesinde konuttaki kasvetin de bir nebze de olsa geçecek. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “Ermiş”

s-021b4cce68f1ba49aa0c607636619d29fcc538
Bugün, kendini hem fiziksel hem de zekasal anlamda kendini çok fazla zorlayarak bir şeyleri muvaffak olmaya çalışacaksın. Azıcık utangaç biri olduğun için de başkasından destek isteyemeyeceksin. Ancak, bana kalırsa bu stil gidişatlarda çekince gibi bir vaziyetin mevzubahisi olmaması gerekiyor. Bunlar hep sırayla ve dürüstlükle yapılan şeyler bence…Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “Kader Çarkı”

s-05ad5d4a0ecaba234136c8b5c38516ab36e1a1
Bugün, çevrendeki insanlarla irtibata geçtiğinde yaşanacak bir münazaraya tanık olabilirsin. Tabi böyle bir vaziyette senin de içten içe asapların bozulabilir ve usundan, zati güç olan süreci iyice güçleştirdikleri istikametinde düşünceler oluşabilir. Bununla beraber, münazara mevzusunda orta yolu bulacak olasılığını da görüyorum ve sana bu mevzuda bol baht diliyorum. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “Baş Rahibe”

s-5b75f7bcefde26a79c4cd7b9e40d2f490efb23
Son zamanlarda çok enteresan düşler gördüğünü seziyorum ve senden, bu düşlerin bir anlam taşıdığı mevzusunda düşüncelere kapılmamanı rica ediyorum. Bana soracak olursan düşlerinin nedeni, içinde bulunduğumuz vaziyetin stresiyle bilinçaltında oluşan düşüncelerin doğurduğu neticelerden bir tanesi… Başka Bir Deyişle sen yavaş yavaş hafiflemeye başladığında enteresan düşler de o derece eksilecek. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Sıradaki Haber :  Tarot Falına Göre 19 Nisan Pazar Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?

Seçtiğin Kart; “Aşıklar”

s-07a1007d7d13a0ebf90e3f9dc893c5e0de2599
Bir vakittir flörtleştiğin birisi olduğunu görüyorum ancak çok istemene karşın karşı taraftan gelen bir ilişki adımı olmamış. Bu vaziyet o kadar canını sıkmış ki aranızdaki samimiyeti bir kenara koymayı düşünmeye başlamışsın. Bugün, bu mevzuyu derinlemesine düşünerek bir karara varabilirsin ancak bana soracak olursan, ilişki işlerini karantina sonrasına vazgeçmen çok daha sıhhatli olabilir. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “İmparator”

s-c0f7635e6245287c179d0deaa9050473514d48
Bu yarıyıl senin için tamamen temizleme yarıyılı olmuş diyebilirim. Sıradan zamanda dostum dediğin bireylerin takındığı tutum ve tavırlar sayesinde kiminle dostluk faktör gerektiğini çok daha net bir biçimde kavramışsın. Azıcık pembe gözlüklerimizi takacak olursak; çevrendekilerin hakikat suratını görmen, bu güçlü sürecin getirdiği pozitif vaziyetlerden bir tanesi olabilir. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “Yıldız”

s-4ae8cfeefe381121e73eeccad2a95a76db9334
Bu aralar bazı negatifliklerle başa çıktığını görüyorum ancak bugün, senin de mücadelenle beraber kendine gelme günün olabilir. Bu istikamette senden ilk isteğim; takındığın depresif ruh halini bir kenarı koyman ve tebessümmeyi unutmaman… Yaptığın her şeye bu biçimde başlarsan çok daha az mesele yaşadığını veya yaşadığın meselelerin düşündüğün kadar tesirli olmadığını sen de fark edeceksin. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “Ay”

s-6513a13d4efc0b542d93a453bd96f843e27765
Bugün, çevrendeki bireylerin sana söylediklerini yanlış anlama potansiyelinin çok yüksek olduğunu görüyorum. Gerçeğinde hiçbirinin seni incitme ya da ufak düşürme gibi bir emeli yok ancak karantina sürecinde yanlış kavramaya daha çok eğilimli hale geldiğin için söylenenleri farklı biçimde anlama potansiyelin bir hayli yüksek. Bu mevzuda azıcık daha dikkatli olmanda fayda var. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Sıradaki Haber :  Tarot Falına Göre 24 Nisan Cuma Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?

Seçtiğin Kart; “Adalet”

s-7d5fa25eb963b4908f1745cbd3279a04a7d895
Kartını görür görmez, dolaysız olarak ne kadar iyi amaçlı olduğunun enerjisini aldım diyebilirim. Bu devirde çıkarı olmadan birine iyi hedefle yanaşan çok az birey kaldı ve sen de onlardan bir tanesisin. Böyle bir karaktere sahip olmak gerçekten çok büyük bir artı ancak yaşamında negatif anlamda etkilenmemen de oldukça ehemmiyetli! Aman diyeyim, sana karşı çıkar ilişkisine girerek kullanmaya çalışan bireylerden uzak durmaya çalış. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “Dünya”

s-7e938392ea204f951e3948e5a83c4509fb22a8
Yaşamında, kendi kararlarını başka insanların tesirinde kalmayarak alan birisi olduğunu görüyorum ve sarihçesi içten içe imrenmedim desem kendimi aldatmış olurum. Ancak, yakın vakit içinde bu vaziyetin azıcıkçık değiştiğini ve geleceğinle alakalı bir karar verirken yakınından destek isteyeceğini söyleyebilirim. Gerçeğinde bu biçimde mental olarak daha rahat olduğunu da fark edeceksin ancak aman diyeyim, hafiften gevşedin diye kendi yaşamının iplerini başkasına vermeye kalkma. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin Kart; “Vefat”

s-7fcf13a43351a5dffacc1d79f21239bade70a1
Bir vakit evvel çok beğendiğin bireylerden ayrı kalma gerekliliğin seni aşırısıyla üzmüş ve negatif anlamda etkilemiş. Hatta, bu sürece alışmak için de aşırısıyla güçlük çekmişsin ancak yavaş yavaş gidişatı kabullenmeye başlamışsın. Böyle bir tecrübe yaşayan tek birey sen değilsin ancak natürel ki yaşananlara değişik bireylerle aynı tepkiyi vermek zorunda da değilsin. Bu mevzuda ne zaman destek istersen bir yorum kadar uzağında olduğumu belirtmek istiyorum. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Seçtiğin kart; “Duruşma”

s-89d4a504cb89d96c0ff916bd47c5cfc93e1d65
Bugün, hiç beklemediğin bir bireyin sana karşı yaptığı makûs amaçlı davranışını bileceksin ve gerçeğinde hiç kimseye âmâyı âmâsına inanmaman gerektiğini azıcık acımasız da olsa fark edeceksin. Başka Bir Deyişle inan ben de insanların maskelerini gördükçe şaşkınlığımı saklayamıyorum. Böyle gidişatları yaşamak zorunda kaldığımız için aşırısıyla trajik olduğumu belirterek bundan sonra atacağın adımlarda daha ihtiyatlı olmanı öneri ediyorum. Yarın zati görüşeceğiz ama sen lütfen konutta kal ve ellerini yıka.

Sıradaki Haber :  Tarot Falına Göre 14 Nisan Salı Günü Senin İçin Nasıl Geçecek?
Arananlar:
15 nisan tarot falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu