Gündem

Vatandaşa hizmet kesintisiz sürüyor

Tam kırk senedir gazetemizi abonelerimizin ayağına götüren Türkiye gazetesi dağıtıcıları, ülkemizin virüsle mücadele ettiği şu günlerde fazla manâlı bir hizmete daha imza atıyor. Geçen hafta, önce abonelerimiz için başlattığımız “acil ihtiyaçları karşılama” hizmetini, hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle tüm vatandaşlarımıza yaydık.

Idare Heyeti Başkanı’mız Ahmet Mücahid Ören’in talimatıyla İhlas Pazarlama Genel Müdürü Orhan Korkusuz’un öncülük ettiği organizasyon için Türkiye çapında 900 dağıtıcıya “Milletimiz için böyle bir hizmet düşünüyoruz. Zorunlu değildir, isteyen katılabilir” mesajı gönderildi. Çünkü evinde hastası olan, daha acil işleri olan dağıtıcımız olabilirdi.

Mesajın geri dönüşü bizim için bile fazla hayret verici oldu; tüm bölgelerdeki dağıtıcılarımız gönüllü hizmete katılacağını bildirdi. Ve merkezimize videolar, fotoğraflar yağmaya başladı. Aslında ayağına gidilen tüm vatandaşlarımız gibi biz de göz yaşartıcı hâle gelen bu insani çabayı alkışlıyoruz. Dağıtıcılarımıza, alan sorumlularımıza, ofis müdürlerimize candan teşekkür ediyoruz.

GÖNÜLLÜ HİZMET
Cumartesi gününden beri bütün vatandaşlarımızın acele ihtiyaçlarını tedarik eden Türkiye gazetesi dağıtıcıları, özellikle 31 şehirde daha çok koşturdu. İnsanımızın ekmek, ilaç, yemeklik mahsul gibi eksiklerini getiren arkadaşlarımız, bu hizmeti tamamıyla “gönüllülük esasına tarafından” yapıyor.

Sıradaki Haber :  Siyah yılanların dansı görüntülendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu