Rüya Tabirleri

Rüyada Dalgıç Görmek

Mesleği dalgıçlık yoksa suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için doyumsuzluk ve tamaha, Balık Adam, baskı ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Balık Adam, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder. Dalgıç ara sıra işin inceliklerine vakıf olmaya ve kuvvet olanı başarmaya delalet eder.

Rüyasında birey kendisini balık adam olarak görmüşse, kendisi ile uğraşanlar, güçlükler vardır ve bu koşullar kişiyi zorlamaktadır.

Rüyada dalgiç bakmak mal, mal olarak yorum lanir. Rüyasinda bir dalgiç elbisesi giyerek denize daldigini gör mek, büyük bir servete kavusacagina veya bir hükümet adamindan bir hayir gelecegine; eger tüccar ise kazanacagina, hasta ise yakinda iyilesecegine isarettir. Üzerinde dalgiç elbisesi oldugu halde sokakta gezdigini ya da evinde dolastigini görmek, o yer hal ancak arasinda ya da aile içinde sevilen bir kisi olacagina, üzerindeki dalgiç elbisesini çikarip denize öyle girdigini bakmak, bulundugu mevkiden daha üst bir yere gelecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen dalgiç, devlet baskanidir. inci çikarmak için denize daldigini gören kimse, devlet hizmeüne girer. Dalgiç, çetin islere pervasizca giren kimseye isarettir. Dalgici görmek, mürsidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir. Rüyada dalgiç görmek faydasiz olmakla beraber, bir devlet büyügüne hizmet ugrunda can ve malini tehlikeye sokan bir kimsedir.

rüyada görülen dalgic, devlet baskanidir. inci cikarmak icin denize daldigini gören kimse, devlet hizmetine girer. dalgic, cetin islere pervasizca giren kimseye isarettir. dalgici görmek, mürsidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir. rüyada dalgic görmek faydasiz olmakla beraber, bir devlet büyügüne hizmet ugrunda can ve malim tehlikeye sokan bir kimsedir.

Sıradaki Haber :  Rüyada Kabul günü Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu