Gündem
Şanlıurfa’da 2 mahalle ve 1 sokak ile 29 bina karantinaya alındı
![Antalya'da 10 dairenin bulunduğu bina karantinaya alındı](/wp-content/uploads/2020/06/antalya-da-10-dairenin-bulundugu-bina-karantinaya-alindi.jpg)
Şanlıurfa Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulunca yapılan açıklamaya göre, kent merkezi ve ilçelerde yaşayan bazı vatandaşların Covid-19 test sonuçları pozitif çıktı. Bunun üzerine İl Hıfzıssıhha Kurulunca salgınla mücadele kapsamında Haliliye ilçesinde 6 bina, Eyyübiye ilçesinde lırsal Uğurlu Mahallesi ile 7 bina, Karaköprü ilçesinde 8 bina, Suruç’ta Barış Mahallesindeki Sevim Sokak ve kırsal Üçpınar Mahallesi ile 7 bina ve Ceylanpınar ilçesinde 1 binanın 14 gün karantinaya alınması kararlaştırıldı.
Öte yandan, kentte 4 binada uygulanan karantina son buldu.
Bekir Şeyhanlı