Rüya Tabirleri

Rüyada Kabak Yemek Görmek

Muhterem, saygın insana, insanlara iyi davranan yönetici, alim yoksa doktora, Kabak hasta için şifa bulmaya, bir iyiliği başa kakmaya, birini azarlamaya işarettir..

Rüyada Kabak yemek yemek berrak zihne, pırıltılı zekaya, Pişmiş kabak yemek yemek, insanın yitirdiği mutluluğununn, itibarının, dini ve fiziki dirliğinin geri gelmesine işarettir.

Tarladan kabak biriktirmek sağlık durumu ve iyi geçime, Kabak ara sıra kedere, sıkıntılı hayata, Çiy kabak yemek tartışmaya, antipatik bir duruma, Sukabağı faydalı bir adama, hoş ve asil yaratılışlı kadına kötüye işaret eder.

Bu rüyayı gören kimse, kadri şanı yüksek ve halka hizmet eden ve alim bir kişiye işarettir.

Yeşil kabak mal, mülk ve para olarak yorumlanır.

Rüyada kabak bakmak seyahat ile yorumlanir. Sakiz kabagi kara yolu ile, bal kabagi deniz olu ile gezi edeceksiniz demektir. Kabak yediginizi bakmak bu yilinizin çok renkli ve faydali geçecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kabak bakmak, itibarli, sanli, insanlara yakin, iyi yönetici, bilgin veya hekim olan bir kimseye isarettir. Rüyada kabak bakmak, hasta için sifadir. Bunun için kabak, rüyada görülen pismis seylerin en iyisidir. Rüyada pismis kabak yedigini görebilen kimse, dininden, nefsinden sevgilisinden ya da çocugundan kaybettigi bir sey tekrar kendisine döner. Rüyada kabagi pismeden yedigini gören kimseye, cin tarafindan nefret erisir ya da bir insanla münakasa eder. Rüyada kabak agacinin gölgesinde oturdugunu gören kimse, halk müziği île iyi geçinir. Bazi tabirciler, kabak agaci, mali olmayan bir fakirdir, dediler. Rüyada kabak tarlasindan kabak topladigini gören kimse, Yunus (A.S.) in kissasina binaen hastaligindan kurtulur. Kabak, basa kakmaga ve azarlamaga isarettir. Rüyada pismis kabak yedigini gören kimse, yedigi miktarca bir ilmi ögrenir ya da daginik olan seyleri bir araya getirir. Kabak hüzün, sikinti, dar geçim ya da hastaliga ya da hapse isarettir. Ara Sıra de rüyada kabak yemek, akıl ve zekanin iyiligine isarettir. Kabaktan yapilan kaplar hafif ruhlu, faydali, güzel ve ulu kadinlara isarettir. Bir kimse rüyada çig kabak yedigini görse, çekismege ve serre isarettir. Kap içerisinde olan pismis kabagi yese, endişe ve kedere isarettir. Eger yedigi pismis kabak, kap içerisinde degilse, rizka, ara sıra de kaybettigi seyi bulmaga isarettir.

Rüyada kabak görmek; hasta ise sağlığına kavuşmaya, fazla mala, murada ermeye işarettir.

Sıradaki Haber :  Rüyada Zarar ziyan Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu