Rüya Tabirleri

Rüyada Öfke Görmek

Dünyalık için birine hiddetlendiğini bakmak dinde istikrarsızlığa ve dünyalıktan kaybetmeye, Allah için birine hiddetlenmek hayra, iyiliğe ve salih kulluğa, Birinin kendisine öfkelendiğini görmek ondan gelecek hayır ve menfaate, Öfkesini yuttuğunu görmek hoş bir şekilde övülmeye, aile bireylerinin dışındaki insanlara da hayır ve iyilikte bulunmaya, Eşinin kendisine öfkelendiğini bakmak onun güzel geçimine, iffet ve itaatine kötüye işaret eder.

Her ne şekilde olursa olsun rüyada hiddetlenmek, yaklaşmakta olan bir üzüntüyü başarıyla atlatacağını haber verir.

Birine öfke hissetmek yakın zamanda gelecek bir sıkıntının başarıyla atlatacağını belirtir. Diğer insanların öfkelendiğini görmek , yaşamınızda dertli günler demektir.

Rüyada öfkelendiğinizi gördüyseniz, birtakım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir.

Rüyada öfkelendiğinizi gördüyseniz, bu, birtakım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına kazanç. Eğer diğer insanların öfkelendiğini gördüyseniz, hayatınızda sıkıntılı günler geçireceğinizin işaretidir.

Rüyada öfkelendiğinizi gördüyseniz, bu, birtakım arkadaşlarınızın sorunları olduğu anlamına gelir. Eğer başka insanların öfkelendiğini gördüyseniz, hayatınızda huzursuz günler geçireceğinizin işaretidir.

Sıradaki Haber :  Rüyada Yagcı Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu