Teknoloji

Eaton Teknoloji Karavanı Konya’yı ziyaret etti

Eaton Teknoloji Karavanı Konya’yı ziyaret etti

Zorlama yönetimi şirketi Eaton, reformcu ürünlerini tanıttığı, bütün EMEA’da geleneksel ışık halkası getirdiği Mobil Teknoloji Günleri ile 5’inci kez Türkiye’ye geldi ve son olarak Konya’yı ziyaret etti. Karavanda çoğu ayrı sektörden Eaton kullanıcılarına reformcu ürünler sunuldu. Türkiye’ye gelen Eaton teknoloji karavanı, 11 Kasım 11 Mart tarihleri aralarında Anadolu’nun çoğu noktasında Mobil Teknoloji Günleri ile teknolojiseverler ile buluştu.
Karavanda birçok ayrı sektörden Eaton kullanıcılarına yenilikçi ürünler tanıtıldı. Hem sunulan ürünlerden yeni tür denetleme rölesi easyE4 uyarı çekti.

Teknoloji karavanı çoğu sektörden farklı kullanıcılarla bir araya geldi
Yapılan bilgilendirmede; Eaton Teknoloji Karavanı’nda, Yeni dijital NZM, easyE4 gelişmiş teftiş rölesi Smartwire-DT zeki kablolama sistemi, soketli motor yolvericileri gibi çoğu ürün 12 ayrı ilde alet imalatından gıdaya, havalandırma ve soğutma sektöründen temiz/atık su, demir-çelik, madencilik, işleme, ambalaj, seracılık, tarım ve birçok sektöründen kullanıcılara ulaştı.

“Teknoloji karavanımızla tüm Anadolu’ya ulaşmayı hedefliyoruz”
Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, konu ile ilgili değerlendirmesinde, “Eaton Elektrik, 2015 yılından bu yana her sene uyumlu olarak gerçekleştirdiği faaliyetler ile Mobil Teknoloji Günlerini Türkiye’de bir kültür haline getiren ilk firmadır. Bu anlamda Eaton Elektrik Türkiye Grubu olarak Mobil Teknoloji Günleri ile EMEA bölgesi içerisinde en çok kilometreyi kat eden, en çok müşteriye ulaşan takım olmanın gururunu taşıyoruz.” dedi.

Bu sene elektrik ve hidrolik teknolojilerini 2 ayrı teknoloji aracıyla tanıtan ve Türkiye’de çoğu şehirde gezdiğini bildiren Özcan; “Elektrik Mühendisleri Odasının bir takım şubeleri ile ortak düzenlediğimiz etkinliklerle meslektaşlarımıza ulaşacağız. 2018 yılında Eaton Elektrik olarak yeni çıkan Ex-Line Ex-proof armatürünün tanıtımını Türkiye’de birincil defa teknoloji karavanı ile gerçekleştirdik. Tesislerde enerji dağıtımı ve koruması, enerji verimliliği ve sürdürülebilirliği üstüne ürünler sergiledik. Standartların da üstünde emniyet konusunun altını çizdik. 2020 yılında da Ulusoy Elektrik Orta Gerilim çözümlerimizin yer aldığı teknoloji tırımız ile Anadolu’ya ulaşmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber :  Teknoloji firmaları online mağazasında hizmete devam ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu